Доброго дня всім відвідувачам сімейного кафе! Гадаю, ви вже зрозуміли, що наше кафе не зовсім звичайне. Річ у тім, що його відвідувачем має право стати той хто вважає себе найкращим татусем, найніжнішою мамою, лагідною бабусею, мудрим дідусем і найкращим, найріднішим дитятком і внучатком.
«Заспівай родино» виконує дует, керівник Н.І.Усатенко
Сьогодні ми будемо говорити про здоров’я: як ми до нього ставимося? Яку роль воно відіграє в нашому житті? Чи є перешкоди для його збереження і як їх можна подолати? Ні для кого не секрет , що здоровий спосіб життя є ключем до успіху. І прищеплювати його треба з дитячих років. Прищеплюючи у дитини повагу до свого здоров'я , ми одночасно вчимо поважати і оточуючих. Формування здорового способу життя дітей - невід'ємний обов'язок дбайливих батьків.
Виступ агітбригади «Здорово» (дорослі)
З давніх – давен український народ найбільшою цінністю у житті вважав здоров’я. Навіть вітаючись і прощаючись, люди бажали один одному здоров’я: «Здрастуйте!», «Здоровенькі були!», «Дай Боже здоров’я!».
Народна мудрість каже: «Без здоров’я немає щастя. І найбільше в світі багатство – це здоров’я».
- Як ви розумієте цю мудрість? (Відповіді дітей).
- А як же берегти своє здоров’я? (Думки дітей).
Закінчи речення.
Для здоров’я корисно…..
Здоровий спосіб життя – це дотримання …;
Слід уникати звичок, які руйнують здоров’я, наприклад: ….
Щоб зберегти здоров’я, необхідно доглядати за собою, а саме:
- Берегти своє здоров’я – це означає вести здоровий і активний спосіб життя: робити зарядку, ходити в походи, займатись посильною фізич ною працею, відвідувати спортивні секції, любити і дотримуватись чистоти, тому що чистота – запорука здоров’я. А ще виробляти в собі добрі, корисні звички, позбавлятись та уникати поганих, шкідливих. (всуп поки вийдуть)
Виступ агітбригади «Здорово»
Для щасливого життя в XXI столітті нашим дітям насамперед необхідно бути здоровими. Міцне здоров'я за всіх часів було найбільшою цінністю, але тільки в останні роки було встановлено, наскільки тісно воно пов'язане зі здоровим способом життя. Готуючись до зустрічі з вами керівники гуртків нашого закладу проводили анкетування, бесіди на тему здоров’я. Тож до вашої уваги відеофрагмент бесіди.
Відео
Що можуть зробити мами і тата для того, щоб їхній син або донька вибрали здоровий спосіб життя?
(Відповіді батьків)
Я впевнена, що батьки наших гуртківців зробили правильний вибір на шляху до здорового способу життя, обравши для навчання і виховання своїх дітей наш заклад. Адже Олександрівський РЦДЮТ можна назвати школою сприяння здоров’ю.
Так, заняття хореографічним мистецтвом сприяють фізичному розвитку дітей та збагачують їх духовно, адже хореографія - це світ краси руху, звуків, світлових фарб, костюмів, тобто світ чарівного мистецтва.
Заняття вокалом виховують душу і почуття, а чудодійні властивості ритму, здатні дисциплінувати нерви, тренувати гортань і легені.
Художнє слово - дієвий інструмент у вихованні здорової особистості. Адже гуртківці беруть приклад із персонажів творів мистецтва, перевтілюються, передають емоції, настрій своїх героїв.
Концертний блок
1.Лушпай Олена «», керівник Л.Халецька
2.Танок «Усмішка», керівник С.Соколовська
3.Пісня «Черевички», керівник В.Душейко
4.Театр мініатюр, керівник Л.Дудник
5.Литвиненко Дарія «»,керівник Л.Халецька
6.Танок «Китайський», керівник С.Соколовська
- Правда, здоров’я – всьому голова. Коли людина здорова, то вона дужа, весела, красива, сильна, витривала, смілива, тому що вона себе прекрасно почуває і може наполегливо працювати, навчатись, може робити те, що їй до душі, займатись улюбленою справою. А коли щось болить, то сили немає, радості також, бо всі думки про одне – позбутись болю. Отже, бажаю всім доброго здоров’я! Мирного неба! Будете здорові – будете щасливі.
Музична композиція «Не уроните шарик», керівник Н.Скоропад
|